O nás

IMG_9882_resProjekt Vestavby Vlášek vznikl jako další aktivita našeho zakladatele, Jaromíra Vláška. Ten se v oblasti prodeje domácích spotřebičů pohybuje od 90. let ještě pod křídly prodejce v Novém Městě nad Metují. V roce 2001 se osamostatnil a rozjel vlastní podnikání a obchod pod značkou Elektro Vlášek v Hradci Králové. Nejvýznamnější počin je vybudování showroomu Miele Center Vlášek, který je ve východních Čechách první svého druhu. 

Již od počátku podnikání se Jaromír snaží zákazníkům pomoci vybrat ty nejspolehlivější a nejkvalitnější spotřebiče do domácnosti. Proto se v portfoliu jeho produktů vyskytují německé značky Miele, Siemens, Bosch, Liebherr, Fissler. Již dávno nepodniká sám, ale má okolo sebe mnoho zkušených kolegů, kteří mu pomáhají dělat klienty spokojenější. Kromě obchodního týmu na prodejně začíná pracovat také na týmu bytového designu a kuchyňského studia. Tím vzniká mimo jiné i projekt Vestavby Vlášek.

Projekt Vestavby Vlášek

Kvalitní spotřebiče vyžadují odpovídající prémiovou kuchyň. Nechceme nabízet nic obyčejného, a proto tu jsou Vestavby Vlášek, kde tým designerů, truhlářů a v neposlední řadě proškolených prodejců domácích spotřebičů splní sen každého zájemce o novou kuchyň

Cílem tohoto projektu je nabídnout zákazníkům prémiové a komplexní služby:

  • pomoci s výběrem těch pravých kuchyňských spotřebičů dle nároků a možností zákazníka,
  • vypracovat grafický návrh vysněné kuchyně,
  • zrealizovat výrobu kuchyňské linky a dalšího nábytku dle přání zákazníka,
  • dodat v pravý čas zvolené spotřebiče, včetně odborné montáže a zaškolení. To je u nás samozřejmostí.

Vestavby Vlášek navrhují kuchyně především s prémiovými spotřebiči Siemens studioLine, které jsou spolehlivé, s nadčasovým designem a unikátními funkcemi. Spotřebiče Siemens studioLine můžete také zakoupit v našem e-shopu. Rádi vám ale vysněnou kuchyně vybavíme dalšími kvalitními značkami Miele a nebo spotřebiči Liebherr.

Prohlédněte si ukázku naší práce